Najczęściej zadawane pytania związane z organizacją wesel i korzystania z usług konsultantki ślubnej

Ślub i wesele to złożony projekt.

Jest on o tyle specyficzny, że każde z tych wydarzeń jest i ma być niepowtarzalne i wyjątkowe. Każde zlecenie jest skrojone na miarę par, które zwracają się do mnie ze swoimi potrzebami.

W realizacji ślubów i wesel pomaga mi wiedza poświadczona międzynarodowym certyfikatem Prince2 foundation & practitioner, który potwierdza moją kompetencję w zakresie wieloetapowego zarządzania projektami. Posiadam też wieloletnie doświadczenie jako Project Manager, które obecnie wykorzystuję, łącząc swoją pasję z pracą.

Natomiast najlepszą rekomendacją są pozytywne opinie par, które powierzyły mi organizację swojego ślubu i wesela.

Współpraca z doświadczoną konsultantką ślubną to oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Samodzielna organizacja ślubu i wesela wiąże się z koniecznością wykonywania niezliczonych rozmów telefonicznych, wysyłania setki mali. Trzeba też pamiętać o godzinach spędzanych w Internecie na wyszukiwaniu inspiracji i sprawdzaniu opinii na temat wybranych usługodawców.

Jako doświadczona ślubna konsultantka dysponuję siecią kontaktów ze sprawdzonymi podwykonawcami, co daje gwarancję profesjonalnych i rzetelnych usług w wyznaczonym terminie. Konsultantka zajmuje się formalnościami, analizowaniem i egzekwowaniem umów, dzięki czemu młoda para może skupić się na najprzyjemniejszych aspektach ślubnych przygotowań.

Oferta organizacji ślubu i wesela obejmuje spersonalizowany harmonogram działań, dzięki czemu można mieć pewność, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. Wszelkie terminy uzgadniamy z wyprzedzeniem i nie zostawiamy żadnych spraw na ostatnią chwilę, tak by dbać o komfort i spokój każdej Pary Młodej.

W przypadku par mieszkających za granicą najwygodniejszą formą kontaktu jest mail lub rozmowa telefoniczna.

Wstępne zapytanie można również przesłać przez formularz znajdujący się na stronie. Jednak najważniejsza jest pierwsza rozmowa, gdyż na podstawie zebranych informacji będę mogła przygotować konkretną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Rozmowę tę możemy odbyć również telefonicznie lub za pośrednictwem wybranego komunikatora.

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy. To również nie wymaga Waszej osobistej obecności. W tym wypadku wystarczy kontakt mailowy. Kolejne działania i decyzje będą przebiegały w podobny sposób. Wszelkie ustalenia będziemy uzgadniać poprzez wybrany przez Was sposób komunikacji, a Wy możecie zjawić się dopiero na ślub, gdy już wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane.

Najlepszy moment na podjęcie współpracy z wedding plannerką jest zaraz po podjęciu decyzji o ślubie.

Wtedy możecie zdać się na kompleksową pomoc w ślubnych przygotowaniach – od ustalenia terminu po najdrobniejsze szczegóły w zakresie weselnych dekoracji. Warto też pamiętać, że często wymarzone miejsca są oblegane i na wolny termin trzeba czekać miesiącami, jeśli nie latami.

Im wcześniej podejmiecie decyzję o rozpoczęciu ślubnych przygotowań, tym większe szanse na rezerwacje wymarzonego obiektu, czy zespołu w wybranym terminie. Jeśli jednak Wasze przedślubne przygotowania są już w toku i potrzebujecie jedynie porady lub pomocy w zorganizowaniu wybranego aspektu ślubu czy wesela, jestem do Waszej dyspozycji. Dzięki kontaktom z zaufanymi podwykonawcami jestem również w stanie pomóc parom, które potrzebują pomocy w ostatniej chwili.

Każdy moment jest dobry na podjęcie współpracy z konsultantką ślubną.

Jeśli rozpoczęliście już ślubne przygotowania, lecz natłok spraw Was przytłoczył, to najlepszy czas, by przekazać sprawy organizacyjne w ręce profesjonalistki. Niemniej jednak Wasze dotychczasowe wysiłki z pewnością nie pójdą na marne!

Nawiążę kontakt z osobami, z którymi podpisaliście już umowy i będę z nimi współpracować. Pozostałe elementy dopasuję do wybranego przez Was stylu, tak by całościowy efekt był spójny i spełniał Wasze oczekiwania. W dniu ślubu zajmę się również koordynacją przebiegu usług, które sami wybraliście, jak i tych, za które ja będę odpowiedzialna.

Dzień ślubu to termin realizacji wszystkich zamówionych usług.

Ilość spraw, które należy mieć wtedy pod kontrolą, może wywołać niepotrzebny stres i odciągnąć uwagę od najważniejszych kwestii.

Warto więc oddać sprawy formalne w ręce profesjonalnej organizatorki, która dopilnuje, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem i spokojnie przygotowywać się do zaślubin, a podczas wesela cieszyć się obecnością rodziny i przyjaciół i czekać na kolejne etapy wesela, które odbędą się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Wszystkie zakulisowe kwestie są wtedy w rękach konsultantki, która dba o to, by każda z usług została zrealizowana na czas.

Idealnym rozwiązaniem jest przemyślane ustalenie budżetu.

Na rozmów z parą młodą konsultantka sugeruje optymalny budżet na wesele i proponuje najlepsze opcje, które pozwolą zrealizować wymarzony ślub. Każdy aspekt ślubnych przygotowań musi mieć Waszą akceptację.

Jeśli dysponujecie już określonym budżetem na swój ślub i wesele, w takiej sytuacji ślubna konsultantka przygotuje ofertę, która będzie się mieściła w wyznaczonych ramach finansowych. Zakładamy wtedy określoną kwotę, której nie przekraczamy.

Podczas ślubnych przygotowań rodzi się wiele pytań i wątpliwości.

Ilość kluczowych decyzji, które trzeba podjąć, umów, które należy przeanalizować, wielość terminów i formalności może przynieść poczucie zagubienia i dezorientacji. Warto wtedy skorzystać z wiedzy i doświadczenia ślubnej konsultantki.

Przed spotkaniem możecie przygotować listę pytań oraz tematów, które Was nurtują. Podczas spotkania pomogę Wam rozwiązać problemy, przedstawię aspekty, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę oraz podpowiem, na co ewentualnie uważać.

W czasie konsultacji ślubnych, w zależności od zaawansowania Waszych przygotowań, omawiane są przede wszystkim kwestie:

  • opracowania ślubnego budżetu
  • przygotowania harmonogramu
  • analizowania umów z wykonawcami
  • istotnych warunków, które powinni spełniać wykonawcy
  • sposobie rozliczania się za usługi

Na podstawie przedstawionych przeze mnie ofert para młoda podejmuje ostateczną decyzję, kto będzie tworzył ich weselny zespół. Jako doświadczona wedding plannerka oczywiście przedstawiam szczegółowo wszystkich podwykonawców, sugeruję najlepsze realizacje, ale ostatnie słowo należy do Was.

Konsultacje ślubne odbywają się w Krakowie.

Jeśli nie macie możliwości przyjechać do Krakowa to oczywiście bardzo chętnie spotkam się z Wami w dogodnym dla Was miejscu. Dla Par przebywających za granicą oferuję również konsultacje za pomocą Skypa lub telefonu. Tak naprawdę nie ma ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację – dostosuję się do Was 🙂

To jedno z pytań, na które ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Całkowity koszt kompleksowej organizacji wesela jest uzależniony od wielu czynników i każdorazowo wyceniany indywidualnie. Przygotowując dla Was wycenę przedstawiam i uzasadniam cenę usługi.

Cena za częściową organizację jest uzależniona od ilości elementów, za które mam odpowiadać.

Korzystając z moich usług macie gwarancję, że współpracuję ze sprawdzonymi i profesjonalnymi firmami, które moim parom oferują atrakcyjne ceny i rabaty, a przede wszystkim wysoką jakość usług.

Organizacją ślubów zajmuję się głównie na terenie Krakowa i małopolski, ale to nie znaczy, że nie podejmę się koordynacji Waszego ślubu, jeśli Wasza wymarzona lokalizacja jest w innym województwie, a nawet kraju 🙂 Realizowałam zlecenia na terenie województwa mazowieckiego, w okolicy Warszawy. Działam także na terenie Śląska.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: rgba(228,148,151,0.2);}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://slubnyambaras.pl/wp-content/uploads/podstawa-strony/ogranizacja-slubow-i-wesel-krakow-slubny-ambaras-min-1.jpeg); } #list_un1e80v1x5 li{ color: #898989;}#list_un1e80v1x5 li:before{ color: #e5b1b3;}