Twoja Konsultantka Ślubna

Kilka słów o mnie

„Musisz być bardzo zorganizowaną osobą” – tym krótkim zdaniem podsumowuje naszą rozmowę wiele nowopoznanych mi osób. I mają rację! Skromnością nie grzeszę, szczerość bardzo cenię, dlatego z pełnym przekonaniem mogę potwierdzić, że TAK! jestem bardzo zorganizowana. I może właśnie dlatego kocham organizowanie.

Od zawsze przejmowałam kwestie przygotowywania, planowania i prowadzenia różnych przedsięwzięć. Uwielbiam podróże, zarówno bliskie, jak i dalekie. Przed każdym wyjazdem opracowuje plan wycieczki, zgłębiam wiedzę o miejscach godnych odwiedzenia i tworzę niesamowitą przygodę dla siebie i swoich bliskich. Na miejscu zawsze staram się próbować lokalnych i tradycyjnych potraw, uciekam od komercyjnych atrakcji i zgłębiam mniej popularne, lecz pełne uroku miejsca. Gdzie na pewno chciałabym wrócić? Do Perastu. A gdzie chciałabym w najbliższym czasie pojechać? Na Filipiny. Inspiracją do wielu moich działań jest moja drewniana mapa świata, przy której najlepiej mi się pracuje (i planuje).

konsultantka ślubna kraków, organizacja ślubu, organizacja wesela

Moje doświadczenie w pracy jako konsultantka ślubna

Moja kariera zawodowa to głównie koordynowanie projektów i zarządzanie zespołem. Za moim doświadczeniem stoi zarówno wieloletnia praktyka w pracy nad projektami biznesowymi, jak i certyfikat zarządzania projektami Prince2 (Foundation & Practicioner), a najlepszymi referencjami są pochlebne opinie zadowolonych par, które powierzyły mi przygotowania do swojego ślubu i przyjęcia weselnego. Ślub „od kuchni” to tak naprawdę złożony projekt, który wymaga sprawnego zarządzania i skoordynowania wielu elementów, które stworzą idealną całość.

  Jako konsultantka ślubna w pełni oddaje się powierzonym zadaniom i dbam o najdrobniejsze szczegóły

  Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym wyznaję zasadę, że każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego z pieczołowitością zajmuję się najdrobniejszymi detalami, które wpływają na całościowy efekt mojej pracy. Spersonalizowane zaproszenia, opracowanie motywu przewodniego, dobór ślubnej papeterii, dekoracje sali i stołów, kwiatowe aranżacje – to drobiazgi, które łatwo pominąć podczas podejmowania istotnych decyzji, a które tworzą niepowtarzalną oprawę tego wyjątkowego dnia.

  Umiejętność analizy i negocjacji umów pozwala mi na sprawne zarządzenie warunkami umów i budżetem weselnym

  Praca nad projektami biznesowymi nauczyła mnie również czujności podczas analizowania umów. Ponadto wyrobiła we mnie zdolności negocjacyjne, które przydają się również podczas ślubnych przygotowań. Więc jeśli chcesz mieć z głowy wszelkie formalności, śledzenie kruczków w umowach oraz rozliczanie podwykonawców, zdaj się na mnie. Sobie zostaw najprzyjemniejszą część ślubnych przygotowań.

  Organizacja wesel międzynarodowych nie stanowi dla mnie żadnego problemu

  Oferuję również pomoc w ślubnych przygotowaniach parom, które nie mieszkają w Polsce, a tu chciałyby zorganizować swoje wesele. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, co w znacznym stopniu ułatwi nam sprawną komunikację i stworzenie harmonogramu przedślubnych działań.

  Jako konsultantka ślubna cenię sobie pracę z ludźmi i możliwość pomocy w realizacji ich marzeń

  Każdemu projektowi oddaję się w pełni, bez względu na to, czy to kompleksowa organizacja wesela, czy jedynie ślubne konsultacje. Uwielbiam pracę z ludźmi. We wszystko co robię, wkładam wiele serca, pasji i entuzjazmu. Najważniejsi są ludzie i ich marzenia, które z moją pomocą mogą się spełnić. Jako konsultantka ślubna najbardziej cenie sobie możliwość realizacji różnorodnych ślubnych projektów, a najlepszą chwilą jest dla mnie widok szczęśliwiej Pary Młodej.

  Masz pytania dotyczące organizacji ślubu i wesela?

  Adres e-mail (pole wymagane)

  Telefon kontaktowy (pole wymagane)

  Planowana data ślubu

  Treść wiadomości