Moje doświadczenie w pracy jako konsultantka ślubna

Jako doświadczony menadżer projektów potrafię skoordynować wszystkie etapy ślubnych przygotowań tak, by efekt spełniał oczekiwania moich klientów. Za moim doświadczeniem stoi zarówno wieloletnia praktyka w pracy nad projektami biznesowymi, jak i certyfikat zarządzania projektami Prince2 (Foundation & Practicioner), a najlepszymi referencjami są pochlebne opinie zadowolonych par, które powierzyły mi przygotowania do swojego ślubu i przyjęcia weselnego. Gdyż ten wyjątkowy dzień „od kuchni” to nic innego jak złożony projekt, który wymaga sprawnego zarządzania i skoordynowania wielu elementów, które stworzą idealną całość.

Jako konsultantka ślubna w pełni oddaje się powierzonym zadaniom i dbam o najdrobniejsze szczegóły

W codziennej pracy wyznaję zasadę, że każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego z pieczołowitością zajmuję się najdrobniejszymi detalami, które wpływają na całościowy efekt mojej pracy. Spersonalizowane zaproszenia, opracowanie motywu przewodniego, dobór ślubnej papeterii, dekoracje sali i stołów, kwiatowe aranżacje – to drobiazgi, które łatwo pominąć podczas podejmowania istotnych decyzji, a które tworzą niepowtarzalną oprawę tego wyjątkowego dnia. Gwarantuję, że z moją pomocą wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Umiejętność analizy i negocjacji umów pozwala mi na sprawne zarządzenie warunkami umów i budżetem weselnym

Praca nad projektami biznesowymi nauczyła mnie również czujności podczas analizowania umów. Ponadto wyrobiła we mnie zdolności negocjacyjne, które przydają się również podczas ślubnych przygotowań. Więc jeśli chcesz mieć z głowy wszelkie formalności, śledzenie kruczków w umowach oraz rozliczanie podwykonawców, zdaj się na mnie. Sobie zostaw najprzyjemniejszą część ślubnych przygotowań.

Organizacja wesel międzynarodowych nie stanowi dla mnie żadnego problemu

Oferuję również pomoc w ślubnych przygotowaniach parom, które nie mieszkają w Polsce, a tu chciałyby zorganizować swoje wesele. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, co w znacznym stopniu ułatwi nam sprawną komunikację i stworzenie harmonogramu przedślubnych działań.

Jako konsultantka ślubna cenię sobie pracę z ludźmi i możliwość pomocy w realizacji ich marzeń

Każdemu projektowi oddaję się w pełni, bez względu na to, czy to kompleksowa organizacja wesela, czy jedynie ślubne konsultacje. Uwielbiam pracę z ludźmi. We wszystko co robię, wkładam wiele serca, pasji i entuzjazmu. Najważniejsi są ludzie i ich marzenia, które z moją pomocą mogą się spełnić. Jako konsultantka ślubna najbardziej cenie sobie możliwość realizacji różnorodnych ślubnych projektów, a najlepszą chwilą jest dla mnie widok szczęśliwiej Pary Młodej.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: rgba(228,148,151,0.2);}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://slubnyambaras.pl/wp-content/uploads/podstawa-strony/ogranizacja-slubow-i-wesel-krakow-slubny-ambaras-min-1.jpeg); }