Organizacja wybranych elementów ślubu

Jesteś w trakcie przygotowań do ślubu i nie wiesz czym jeszcze powinnaś się zająć? Pomogę Ci z organizacją wybranych elementów ślubu

wedding planner, kraków, stół pary młodej, wesele, białe kwiatyPrzygotowania ślubne to nie tylko czysta przyjemność, ale i wytężona praca. Niejednokrotnie łączy się z koniecznością wnikliwego analizowania umów, śledzenia kruczków, czytania tego, co jest napisane drobnym druczkiem i doglądania szczegółów.

Moje doświadczenie w organizacji wesel pozwala mi zwracać uwagę na – pozornie – nieistotne szczegóły, które ostatecznie jednak decydują do finalnym efekcie.

Jeśli Twoje przygotowania idą już pełną parą, ale nie wiesz czym jeszcze powinnaś się zająć, zgłoś się do mnie. Doradzę Ci o co jeszcze powinnaś zadbać i w profesjonalny sposób zajmę się organizacją wybranych elementów Twojego ślubu i wesela.

Jeżeli potrzebujesz dekoracji ślubnych, wymarzonego miejsca na ślub i wesele, a może samej papeterii ślubnej – pomogę Ci w każdym aspekcie

organizacja ślubów, rustykalne dekoracje stołu, wesele w plenerzeNie wahaj się, jeśli potrzebujesz jedynie kwiatowych dekoracji lub ślubnej papeterii. Nawet jeśli to drobny szczegół, który zechcesz przekazać mi do zorganizowania, zajmę się tym z wielką przyjemnością i pełnym zaangażowaniem.

Jeśli nie masz pomysłu, gdzie zorganizować przyjęcie weselne, doradzę najodpowiedniejsze miejsce. Razem zdecydujemy, czy odpowiedni dla Was byłby dworek, hotel, czy może folkowa stodoła. Wybierzemy odpowiednią lokalizację i jeśli zechcesz, zajmę się rezerwacją terminu i wszelkimi formalnościami.

W ankiecie ślubnej znajdziesz listę zaproponowanych przeze mnie elementów ślubu i wesela – zaznacz te które Cię interesują, a jeżeli chcesz abym zajęła się organizacją czegoś co nie zostało uwzględnione w ankiecie, śmiało opisz swoje potrzeby!

Istnieje kilka rodzajów ślubów, które można zawrzeć – pomogę Ci w realizacji wybranej ceremonii oraz w skompletowaniu wymaganych dokumentów

organizacja ślubów u wesel, dekoracje rustykalne, gipsówka, drewnoNie wiesz, czy ślub kościelny może odbyć się poza świątynią? A może chciałabyś mieć cudowny ślub cywilny w plenerze? Rozwieję Twoje wątpliwości i pomogę w przygotowaniu ceremonii.

Zgłoś się do mnie również o poradę, jeśli nie jesteś przekonana, jaki rodzaj ślubu będzie zgodny w Waszymi przekonaniami. Doradzę, czy ślub cywilny, ślub kościelny, czy też humanistyczny będzie spełniał Wasze oczekiwania i wyjaśnię, na czym polegają poszczególne ceremonie.

Pomogę również w skompletowaniu odpowiednich dokumentów (także w przypadku ślubu międzynarodowego) oraz dopięciu wszelkich urzędowych spraw.

Do ślubu tylko kilka dni, fotograf się rozchorował, zespół się wycofał, a cukiernia nie zrealizuje zamówienia – istny ślubny ambaras, z którego pomogę Ci wybrnąć

kraków, słodki stół, wesele w stylu rustykalnymW ramach ślubnego S.O.S. oferuję również pomoc w zorganizowaniu wybranych elementów „na ostatnią chwilę”. Jeśli któryś z wybranych przez Ciebie podwykonawców odwołuje realizację usługi na tydzień przed ślubem lub zapomniałaś o jakiejś ważnej kwestii, z którą nie możesz sobie poradzić – to dla mnie żaden problem.

Dysponuję rozbudowaną bazą sprawdzonych i zaufanych usługodawców, którzy zrealizują zamówienie w wyznaczonym terminie, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług.

Jeśli więc potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu wybranego elementu przedślubnych przygotowań, bez wahania skontaktuj się ze mną. To Ty decydujesz o tym, w organizacji jakiego elementu ślubu czy wesela będę mogła Ci pomóc. Możesz sama skomponować „koszyk usług”, którymi mam się zająć lub powierzyć mi kwestię, która jest zbyt czasochłonna – wypełnij ankietę, a ja przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

    Masz pytania dotyczące organizacji ślubu i wesela?

    Adres e-mail (pole wymagane)

    Telefon kontaktowy (pole wymagane)

    Planowana data ślubu

    Treść wiadomości