Jesteś w trakcie przygotowań do ślubu i nie wiesz czym jeszcze powinnaś się zająć? – Pomogę Ci z organizacją wybranych elementów ślubu

Przygotowania ślubne to nie tylko czysta przyjemność, ale i wytężona praca. Niejednokrotnie łączy się z koniecznością wnikliwego analizowania umów, śledzenia kruczków, czytania tego, co jest napisane drobnym druczkiem i doglądania szczegółów.

Moje doświadczenie w organizacji wesel pozwala mi zwracać uwagę na – pozornie – nieistotne szczegóły, które ostatecznie jednak decydują do finalnym efekcie.

Jeśli Twoje przygotowania idą już pełną parą, ale nie wiesz czym jeszcze powinnaś się zająć, zgłoś się do mnie. Doradzę Ci o co jeszcze powinnaś zadbać i w profesjonalny sposób zajmę się organizacją wybranych elementów Twojego ślubu i wesela.

Jeżeli potrzebujesz dekoracji ślubnych, wymarzonego miejsca na ślub i wesele, a może samej papeterii ślubnej – pomogę Ci w każdym aspekcie

Nie wahaj się, jeśli potrzebujesz jedynie kwiatowych dekoracji lub ślubnej papeterii. Nawet jeśli to drobny szczegół, który zechcesz przekazać mi do zorganizowania, zajmę się tym z wielką przyjemnością i pełnym zaangażowaniem.

Doradzę, jeśli nie masz pomysłu, gdzie zorganizować przyjęcie weselne (dworek, hotel, a może marzysz o ślubie w plenerze). Razem wybierzemy odpowiednią lokalizację z zaproponowanych przeze mnie i jeśli zechcesz, zajmę się rezerwacją terminu i wszelkimi formalnościami.

W ankiecie ślubnej znajdziesz listę zaproponowanych przeze mnie elementów ślubu i wesela – zaznacz te które Cię interesują – a jeżeli chcesz abym zajęła się organizacją czegoś co nie zostało uwzględnione w ankiecie, śmiało opisz swoje potrzeby!

Istnieje kilka rodzajów ślubów które można zawrzeć – pomogę Ci w realizacji wybranej ceremonii oraz w zebraniu wymaganych dokumentów

Nie wiesz czy ślub kościelny może odbyć się poza świątynią? A może chciałabyś mieć cudowny ślub cywilny w plenerze? Rozwieję Twoje wątpliwości i pomogę w przygotowaniu ceremonii.

Zgłoś się do mnie również o poradę, jeśli nie jesteś przekonana, jaki rodzaj ślubu będzie zgodny w Waszymi przekonaniami. Doradzę, czy ślub cywilny, ślub kościelny, czy też humanistyczny będzie spełniał Wasze oczekiwania i wyjaśnię, na czym polegają poszczególne ceremonie.

Pomogę również w skompletowaniu odpowiednich dokumentów (także w przypadku ślubu międzynarodowego) oraz dopięciu wszelkich urzędowych spraw.

Do ślubu tylko kilka dni, fotograf się rozchorował, zespół się wycofał, a cukiernia nie zrealizuje zamówienia – istny ślubny ambaras, z którego pomogę Ci wybrnąć

W ramach ślubnego S.O.S. oferuję również pomoc w zorganizowaniu wybranych elementów „na ostatnią chwilę”. Jeśli któryś z wybranych przez Ciebie podwykonawców odwołuje realizację usługi na tydzień przed ślubem lub zapomniałaś o jakiejś ważnej kwestii z którą nie możesz sobie poradzić – to dla mnie żaden problem.

Dysponuję rozbudowaną bazą sprawdzonych i zaufanych usługodawców, którzy zrealizują zamówienie w wyznaczonym terminie, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług.

Jeśli więc potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu wybranego elementu przedślubnych przygotowań, bez wahania skontaktuj się ze mną. To Ty decydujesz o tym, w organizacji jakiego elementu ślubu czy wesela będę mogła Ci pomóc. Możesz sama skomponować „koszyk usług”, którymi mam się zająć lub powierzyć mi kwestię, która jest zbyt czasochłonna – wypełnij ankietę, a ja przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: rgba(228,148,151,0.2);}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://slubnyambaras.pl/wp-content/uploads/podstawa-strony/ogranizacja-slubow-i-wesel-krakow-slubny-ambaras-min-1.jpeg); } #cata_button_f8fq6htjul.cata-button{}#cata_button_f8fq6htjul.cata-button .cata-btn{color: #e49497;border-color:#e49497}#cata_button_f8fq6htjul.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#e49497; background-color:#e49497}